Категорія «Релігія. Духовні питання.»

Публікації присвячені релігійній тематиці. В основному – Православ’ю.

Христос народився! З Різдвом Христовим!

Це перше свято Різдва Христового, яке ми святкуємо в складних умовах. З одного боку навала рашистської сатанинської орди, з іншого – початок календарної реформи, на яку згодилось свящонноначаліє нашої богоспасенної ПЦУ.

Зі святом Святої Трійці!

Вітаю всіх вас зі святом Святої Трійці! Головне, чого маю побажати усім нам – Перемоги над рашистською нечістю. Що б наступні Зелені свята ми зустрічали в країні, яка  перемогла рашизм та відбудовується, оговтуючись від нанесених їй важких ран. Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Смерть ворогам!

Щодо обстрілів Святогірської Лаври

Жахливих наслідків зазнала Святогірська Свято-Успенська Лавра внаслідок рашистських обстрілів. Загинуло духовенство та ченці, ще декілька насельників у лікарні, будівлі Лаври зазнали руйнувань.

Сайт Свято-Вознесенської парафії ПЦУ, м. Дружківка

Радий представити вашій увазі ще один мій проект – сайт Свято-Вознесенської парафії ПЦУ що у місті Дружківка. Ідея народилась давно і була обговорена з настоятелем парафії, архімандритом Діонісієм (Васильєвим). Батюшка дав своє благословіння на створення веб-представництва нашого храму у мережі інтернет. Нарешті, маємо першу редакцію сайту. Багато вже зроблено, а ще більше зробити треба. Отже, …