Одним бандитом менше…

В Дніпрі патрульний застосував зброю, що би вгамувати п’яного дебошира. Мережа повниться співчуттям загиблому. Але я повністю на боці поліції. Далі поясню, чому.

Аби попередити можливі заперечення на мою адресу, відразу акцентую увагу на таких фактах: я майже завжди та у будь-якому стані вступаю в суперечку з працівниками поліції, намагаючись довести свою точку зору; по роду своєї діяльності я знаю поліцію як з поганої, так і з хорошої сторони, причому з хорошої – переважно.

Отже, що ми маємо? П’яний бугай, неслов’янського походження, на елітному авто “подорожує” вулицями Дніпра, «ігноруючи законні вимоги правил дорожнього руху» © (ДБР). З повідомлень в мережі стає відомо, що автівку правопорушника переслідували співробітники патрульної поліції, перш ніж змогли зупинити там, де й стався інцидент.

«На опублікованому пізніше відео видно, що чоловік та жінка (очевидно дружина) чинили опір під час затримання. А діти підбадьорювали батька битися з поліцейським і фільмували все на телефон.» © (ТСН)

А ось і саме відео:

Отпадна сімейка, не знаходите?

Далі була побита патрульна, жінка. Результатом можна “помилуватися” на фото:

Далі варіанти подій трохи різняться: за однією версією коп застрелив нападника під час бійки; за іншою – після нападу злочинця на колегу.

Думки нашого суспільства розділилися, але я шокований тим, що постійно бачу співчуття загиблому. Цікаво: всі ті зайцєви, п’яні судді та мажори, які повбивали десятки людей, нічому наше населення не навчили? Треба було, аби і цей накоїв щось подібне? Втім, те, що наше суспільство невиліковно хворе, я знаю давно.

Тому мої співчуття та побажання триматися – патрульним, які захищаючи закон та безпеку громадян, натрапили на великі неприємності. Неслов’янське походження застреленного вкупі з елітним авто та зухвалою поведінкою всього сімейства вказує на певну впливовість, відчуття своєї значимості та елітарності по відношенню до інших, “простих” людей, до яких відносяться і патрульні. Напевно, є й “тяги”, корисні зв’язки та гроші. Тому не буду здивований, як що винними “стрєлочніками” зроблять саме патрульних.

Нашому суспільству ж хочу нагадати, що в країні під час війни є більш корисні напрямки прикладання своєї енергії, ніж співчуття бухому бидлу, що абсолютно адекватно зловило пулі.

UPD. Стало відомо, що застрелений дебошир – пов’язаний з кріміналом власник похоронних агентств.

І наостанок – публікація від відомого Мартіна Бреста:

Підписуюсь під кожним словом!

Будь ласка, поширте цю публікацію. Дякуємо!

Залишити відповідь