Вірус совка та його наслідки

Найстрашніша пандемія трапилася в Україні не в 2020-му році, і це не коронавірус. В 2019-му році Україну накрило штучно спровокованим загостренням вірусу совковості. На тлі притаманних цьому вірусу симптомів – містечковій заздрості; жадібності; обивательській ненависті до успішних людей; відсутності логічного та критичного мислення; байдужості (“какая разніца!”); відсутності розуміння того, як працюють та за що відповідають певні державні інституції; нерозуміння політики та геополітики, а натомість сприйманню їх на містечковому, “диванному” рівні – перемогли нікчемність та посередність. Наслідки цієї пандемії вся країна зараз відхаркує кров’ю.

Про деградацію Інтернету з сумом…

Сучасний Інтернет деградує. І чим далі, тим більше ця деградація посилюється. Я переконаний, що причина цього – у розвитку соцмереж та сервісів, які пропонують користувачам готові узагальнені продукти. Як наслідок – вже не потрібно докладати власних зусиль для створення особистого простору у всемережжі.

Христос народився! З Різдвом Христовим!

Це перше свято Різдва Христового, яке ми святкуємо в складних умовах. З одного боку навала рашистської сатанинської орди, з іншого – початок календарної реформи, на яку згодилось свящонноначаліє нашої богоспасенної ПЦУ.

Зі святом Святої Трійці!

Вітаю всіх вас зі святом Святої Трійці! Головне, чого маю побажати усім нам – Перемоги над рашистською нечістю. Що б наступні Зелені свята ми зустрічали в країні, яка  перемогла рашизм та відбудовується, оговтуючись від нанесених їй важких ран. Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Смерть ворогам!

Щодо обстрілів Святогірської Лаври

Жахливих наслідків зазнала Святогірська Свято-Успенська Лавра внаслідок рашистських обстрілів. Загинуло духовенство та ченці, ще декілька насельників у лікарні, будівлі Лаври зазнали руйнувань.