Роботу RailGalleryUa тимчасово призупинено

У зв’язку з атаками рашистських агресорів на об’єкти залізниці, на Укрзалізниці вводиться тимчасовий режим надзвичайного стану. На цей час робота нашої фотогалереї тимчасово призупинена. Переконливо просимо наших авторів, на час дії надзвичайного стану, утриматись від находження на залізниці та від фотозйомки!

Вірус совка та його наслідки

Найстрашніша пандемія трапилася в Україні не в 2020-му році, і це не коронавірус. В 2019-му році Україну накрило штучно спровокованим загостренням вірусу совковості. На тлі притаманних цьому вірусу симптомів – містечковій заздрості; жадібності; обивательській ненависті до успішних людей; відсутності логічного та критичного мислення; байдужості (“какая разніца!”); відсутності розуміння того, як працюють та за що відповідають певні державні інституції; нерозуміння політики та геополітики, а натомість сприйманню їх на містечковому, “диванному” рівні – перемогли нікчемність та посередність. Наслідки цієї пандемії вся країна зараз відхаркує кров’ю.

Про деградацію Інтернету з сумом…

Сучасний Інтернет деградує. І чим далі, тим більше ця деградація посилюється. Я переконаний, що причина цього – у розвитку соцмереж та сервісів, які пропонують користувачам готові узагальнені продукти. Як наслідок – вже не потрібно докладати власних зусиль для створення особистого простору у всемережжі.

Христос народився! З Різдвом Христовим!

Це перше свято Різдва Христового, яке ми святкуємо в складних умовах. З одного боку навала рашистської сатанинської орди, з іншого – початок календарної реформи, на яку згодилось свящонноначаліє нашої богоспасенної ПЦУ.

Зі святом Святої Трійці!

Вітаю всіх вас зі святом Святої Трійці! Головне, чого маю побажати усім нам – Перемоги над рашистською нечістю. Що б наступні Зелені свята ми зустрічали в країні, яка  перемогла рашизм та відбудовується, оговтуючись від нанесених їй важких ран. Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Смерть ворогам!