Свято Благовіщення на прифронтовій Донеччині

Оновлено 25.08.2023

7 квітня 2023 року Господь сподобив мене супроводжувати мого настоятеля, архімандрита Діонісія (Васильєва), на архієрейську Божественну Літургію з нагоди свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у одне з прифронтових міст Доонеччини. Божественну Літургію очолив наш правлячий архієрей, митрополит Донецькій і Маріупольській Сергій (Горобцов).

Маючи досвід церковнослужителя – в юнацтві я ніс й зараз несу послух алтарника – я не маю чину іподиякона та ніколи майже не виконував таких обов’язків. Іподиякони – це ті церковнослужителі, які за богослужінням допомагають архієрею, що править службу. Тим цікавіше та корисніше стала мені ця поїздка, що з благословення обласного благочинного, протоієрея Костянтина Кузнєцова, я виконував за богослужінням обов’язки іподиякона.

Разом з Владикою за богослужінням молилися за мир та перемогу України військові священники – капелани різних військових частин та підрозділів.

По закінченні святкової служби, під час якої, треба зазначити, не вщухали звуки боїв, які точаться майже під самим містом, Владика пригостив військових та прихожан привезеними з собою смаколиками.

Далі – фото та відео зі служби.

Фотогалерея від автора:

Автор під час виконання обов’язків іподиякона (автор фото – Наталія Кузнєцова):

Інші фото з богослужіння від Наталії Кузнєцовой:

Також зйомку вела прес-служба 251 батальйону ТРО ЗСУ:

Також від них це відео:

Ось так. З вірою в Бога та Перемогу!
Слава Ісусу Христу! Навіки слава!

Будь ласка, поширте цю публікацію. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *