Полтава - Гребінка 4.07.24

Автор Рудий Кіт, 30 Липень 2024, 08:53:44

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Рудий Кіт

Вилазки на Гребінку у стилі "майже не встаючи з потягу" вже давно ввійшли у мій традиційний "шорт-лист" по подорожам. 

Гребінківські виїзди завжди були обов'вязково з великою кількістю фото, і новеньких номерів у колекції.

Подорож у день незалежності США також не була вийнятком. Сівши, як завжди, у задню кабіну електропоїзда ЕПЛ9Т-001, я відправився з Полтави-Південної о 7:21. Першим фото у мене вийшла ЕР9М-398, що летіла на Полтаву рейсом 7012 з Гребінки. Фото зроблене під час нашої зупинки по з.п. 303-й км. перегону Абазівка - Уманцівка.



Наступні об'єкти зйомки втрапили в об'єктив вже по ст. Сагайдак. Також під час зупинки я надибав там смородянську чмуху 2316, та місцеву АДМ-332, що базується по Сагайдаку.



По Яреськам у графіку закладено зхрещення і обгін хюндаями, я вирішив це зазняти.


Також цікавинкою виявився ТЕМ2У-8363, фото якого у мене є аж 14-м роком.



Далі до Ромодана нічого цікавого небуло. Можна було познімати будівлі станцій, але відносно свіжі фото у мене були, і сенсу дуже небуло їх знімати. По Ромодану я точно знав, що буде приміський на Гадяч, загадкою залишалося лише ЩО САМЕ буде, ТЕП150 чи ТЕП70. 

Як виявилося, був ТЕП70-0031, який із депо Шевченко Одеської дороги, вже давно гастролює Полтавщиною.



Також давно вже базуються по обротному депо Харківські чехи, які теж я постарався находу відзняти.



Зліва-направо по порядку - ЧС2-579, ЧС7-188, ЧС7-113, ЧС7-168;

По Солоницькій зняв вже традиційно дрімаючий тут екс-херсонський ТЕМ2-2037;



Далі до самої Гребінка нічого цікавого не втраплялося. Були надії на ТГМ4 по Лубнам, та ЧМЕ3-2888 по Вилам із сахзаводу в Новооржицькому, але не судилося. По Лубнам до мене приєднався Владислав Дзензель aka VladDzen, і до Гребінки і назад до Лубен склав компанію.

По Гребінці, проїжджаючи повз депо, знімав присутню там техніку. Найбільше порадували пара нових номерів ЧМЕ3, а саме 5013 та 3369.




...а також два 2ТЕ116, а саме 816 та гібрид 1503/1505;



Прибувши на ст. Гребінка, у нас було близько 50 хвилин на "все-про-все".

Закупившись поїсти на зворотній шлях, я зняв вже традиційний Д1, цього разу це був Д1-774 на Черкаси. Доречі це теж новий номер був для мене.



...і прибувший, на диво, у Черкаський парк ДР1А-237 із Ніжина, який зазвичай прибуває у Київський парк.



А от Київська електричка прибула у Київський парк, а зазвичай прибуває у Черкаський. На цей раз це ЕР9М-534.



Несподіванкою для нас обох став козятинський ВЛ80К-408, який несподівано сам на нас виїхав.



Вже на зворотньому шляху аж до Ромодана нічого цікавого небуло, по Лубнам розпрощався з Владом.

По Ромодану зняв зарисовку прибуття ТЕП70-0031 вже з Гадяча.



А після відправлення, вже коли проїжджали над Роменською лінією, в кадр випадково втрапив ЧМЕ3-4263, який прибував в Ромодан із збірним поїздом.



Далі я зайнявся знищення продуктів, які придбав по Гребінці, і вже чекав на два пасажирських поїзди, які хотів зняти з вікна з кабіни.

На перегоні пост 227 км. - Кибинці, із поїздом 101 Краматорськ - Херсое, мчав ДС3-012.



А на перегоні Матяшівка - Гоголєве, втрапив в кадр ВЛ80Т-1030 із поїздом 93/73 Харків - Дорохуськ/Пшемисль



Вже по Уманцівці традиційно закладене зхрещення із хюндаєм, там же я вловив ВЛ40У-1851-1 із приміським Полтава - Ромодан.



На останок, вирішив обновити профайл ТГМ4Б-0438, який катається по Полтаві-Київській, базовим фото.



Вже по Полтаві-Південній я був у 19:56, звідки на машині поїхав додому. Ось така цікава та продуктивна вилазка, вийшла у мене 4.07.24 на Гребінку. До нових зустрічей.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Слава Україні!:
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.