Красноград 15.05.2023

Автор Рудий Кіт, 20 Липень 2024, 11:34:14

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Рудий Кіт

Миру Вам.

Багатим на поїздки був травень 2023-го...і от через два дні після виїзду на Красноград, я повторив спробу. Моєю ціллю стало відзняти ВСІ люботинські кругляки, а також плоскомордіки, які туди згодом передали з Харкова.

І от вже традиційно, я о 4:50 вийшов з дому, щоб вже о 7:13 вийти по Краснограду із зручної кабіни ЕР9М-523, яка мене туди довезла 6572-м рейсом.

Тут мене вже зачекався Андрій Ільченко, і ми разом вскочили в доволі втомлений салон голови електропоїзда ЕР2-87000. Я її вже знімав минулої вилазки, але вирішив зняти в іншому ракурсі. Для цього ми трошки змінили стратегію, і висадилися на тихій платформі роз'їзду Нововербівка, який розташований у мальовничому сосновому лісі.

Попланувавши та звірившись з графіками, ми вирішили проїхати ще далі в бік Харкова. Проїхавши свою минулу точку - 61-й км., а також ст. Берестовеньки, ми зручно висадилися із ЕР2-379 на з.п. 53-й км. де її і зазнімкували.

Година очікування пройшла майже не помітно, адже на зупинці був 4G інтернет, та й спілкуванням з Андрієм ми гарно вбили час. Очікуючи чогось цікавого, ми трошки засумували, адже 548му ми вже фотографували двома днями раніше.

Нею ми під'їхали на з.п. 61-й км., де стали чекати наше "таксі" до Краснограда. Ось тут то наші сподівання і очікування окупилися зповна. До нас приїхала вона - ЕР2-344 - найстаріша робоча ЕР2 Південної, яка вже давно була під загрозою списання (що і відбулось впринципі у листопаді 2023)

Проїхатися на такому раритеті, це те ще задоволення. В принципі це і всі фото з тією вилазки, але вони по своєму архи-цінні. Дуже я був задоволений поїздкою. Миру всім Вам, до нових історій.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Слава Україні!:
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.