Красноград 13.05.2023

Автор Рудий Кіт, 20 Липень 2024, 11:16:49

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Рудий Кіт

Давно вже у мене трималась на думці вилазка у Красноградські степи. І ось таки я надумав, 13 травня 2023 року.

"Кругляки" ЕР2 давно манили мене, а лише в Краснограді їх тоді можна було познімати більш-менш безпечно. 
І от я о 4:50 ранку 13 травня 2023 року, топаю на зупинку 3 км, щоб їхати в Красноград електричкою 6572. Тоді нею виявилась ЕПЛ9Т-013. Подрімавши добре у задній кабіні, я десантувався по Краснограду о 7:13.

Тут вже мене чекав Андрій Ільченко, це був наш перший спільний виїзд. Ми виїхали на перегін Нововербівка - Берестовеньки, де встали з поїзда на з.п. 61 км. Везла нас раритетна електричка ЕР2-379, яка і стала першою здобиччю у вилазці.

Через 4 хвилини ми пройшли 200 метрів від зупинки, і почули звук стуку коліс на стиках позаду за кривою, і здивовано повернулись на позицію.
Цим "звуком" виявився ВЛ11.8-660 різаком, який тут велика рідкість.

Наступний поїзд за графіком повинен був проїхати о 9-й годині на Харків, ми погуляли та перекусили. Вирішили ще відійти від зупинки подалі, щоб гарно зняти електричку. Ми знали, що там 406-та, бо бачили її в Краснограді.

Електрички роз'їхались по Берестовенькам, і через 20 хвилин на нас "вийшла" ЕР2-548.

Вона ж повинна була повернутись на Харків через годину, тому ми вирішили пройти у зворотньому напрямку, мимо платформи 61-й кілометр в бік Нововербівки, до кривої. Там ми дочекалися 548-му на зворотньому маршруті на Харків.

Після цього фото ми вже повернулися на з.п. 61-й км. щоб далі вже їхати на Красноград, де мене чекала електричка додому, а Андрій і так вдома :) Ми досить зраділи тому електропоїзду який приїхав до нас. Це був гібрид ЕР2-87000/39209.

Прибувши у Красноград, я відзняв іншу голову...

...і заодно 6574-й, який донедавна почав обслуговуватися сітіком. В той день то була ЕР9М-398.

Розпрощавшись з Андрієм, я сів у задню кабіну ЕПЛ9Т-010, і вже пообіді я був вдома. Дуже був я задоволений виїздом, і фотографіями, тому ще не раз повторював свій вояж у Красноград, а один із них навіть був на машині. Але про це у іншій розповіді. Миру Вам всім.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Слава Україні!:
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.