Телеграм-канал

Автор Xvost, 14 Липень 2024, 21:16:24

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Xvost

Ну, що ж. я вас вітаю, мої юні друзі!

Телеграм-канал RGU ви благополучно вбили.

Те, що створювалось для підтримки користувачів, перетворилося на флуд-помийку. Ваші розборки, булінг, невміння адекватно спілкуватися та небажання цьому вчитись - дістали.

Зараз підтримку можна отримати на форумі. Для флуда знайдіть інше місце, з RGU не пов'язане. Всі ці ваші мишині розборки дорослим власникам та редакторам RGU не цікаві. Ані мене, ані редакційну колегію не "заводить" перелопачувати 100500 пустих, беззмістовних повідомлень, аби знайти серед того прохання про допомогу.

Буде щось по фото, обробці фото, бажанню отримати досвід в старших колег по захопленню - ласкаво прошу сюди: https://postvorskla.pp.ua/index.php?board=77.0

Можливо, з часом буде створено телеграм канал, не чат, де будуть публікеуватися новини проекту. Без можливості коментувати та лайкати. А можливо і ні. Час покаже.

LRT

Ну заборона лайкати - це вже занадто. Залишити пару-трійку вибраних смайлів для цього (там це налаштовується) і все. А ось коментувати - так, можливість не треба вмикати, бо буде те що у тому чатику.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Слава Україні!:
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.