Залізничний розподіл: країни, підприємства, структурні підрозділи

Автор Xvost, 09 Липень 2024, 22:23:03

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Блок зі змістом першого повідомлення
Тема для заявок на додавання країн, дорог, підприємств, депо та інших підрозділів; обговорення та коригування залізничного розподілу у фотогалереї.

 Посилання

ВН Цокур

Я взагалі не зрозумів приколу виокремлювати початкові станції та вузли. Справа в тому, що сюди доведеться виносити і мілкі вузли, бо наприклад, станція Ниркове 4 класу має мочаток відрахунку кілометражу до Комишувахи. Чи та ж Сентянівка колись була вузлом, а зараз лінійна. При цьому розібрані ділянки я теж зробив.

POMARANCH

Додайте до Фотоліній ділянку Житомир-Коростишів (ДН-4 Коростень)  і ділянку Майдан-Вила - Шепетівка (ДН-2 Козятин)

Рудий Кіт

Цитата: ВН Цокур від 16 Вересень 2024, 10:57:34Я взагалі не зрозумів приколу виокремлювати початкові станції та вузли. Справа в тому, що сюди доведеться виносити і мілкі вузли, бо наприклад, станція Ниркове 4 класу має мочаток відрахунку кілометражу до Комишувахи. Чи та ж Сентянівка колись була вузлом, а зараз лінійна. При цьому розібрані ділянки я теж зробив.
ну так робіть розібрані ділянки де знаєте. Я незнаю. Я зробив магістральні напрямки. Виокремив вузли де є парки, депо, інші підрозділи, необов'язково там мають буди початкові, чи вузлові станції з кілометражами. Я вже пояснював чому їх виоремлюю на початку роботи з фотолініями. 


Продовжено 16 Вересень 2024, 12:32:00:

Цитата: POMARANCH від 16 Вересень 2024, 11:21:26Додайте до Фотоліній ділянку Житомир-Коростишів (ДН-4 Коростень)  і ділянку Майдан-Вила - Шепетівка (ДН-2 Козятин)
Додами, з Коростишевом я забув за нього, А Майдан-Вила я недоробив, дякую за наводку. Треба пробігти всі ділянки подивитися, може ще десь щось загублене.


Продовжено 16 Вересень 2024, 12:40:31:

Цитата: baton від 15 Вересень 2024, 13:42:09В фотолініях ЛЗ є не точності, зараз перечислю які:
1. Чогось в Вузлових і початкових станціях ДН-1 є тільки Львів, хоча крім Львова вузловими та початковими станціями є Стрий, Оброшин(початок лінії на Самбір), Самбір, Хирів, Дрогобич та Червоноград.
2. З ДН-5 така ж ситуація, крім Чопу вузловими та початковими станціями є Королево, Батьово, Ужгород.
2. Чомусь на лінії Дрогобич - Борислав відсутній роз'їзд 3 км.
3. з.п. Свобода та 1727 км це станція Батьово, а не перегони.
4. Перегони Чоп - 3 км/271 км не належать станції Чоп.
5. з.п. Мукачево-Перевалочна база належить станції Мукачево.
6. До станції Ужгород-ІІ крім перегону Ужгород - Ужгород-ІІ йде ще перегін пост 263 км - Ужгород-ІІ, також між станціями Ужгород та Ужгород-ІІ знаходиться з.п. Пункт МПРВ і між станціями Ужгород-ІІ та Павлове знаходиться закритий з.п. Ужгород-ІІІ, який навіть позначений на ТРА станції Ужгород-ІІ.
7. з.п. ЛВЧ-5 знаходиться в межах станції Ужгород, тому це не перегін, а з.п. 263 км це взагалі не правильно, так як пост 263 має колійний розвиток.
Прошу виправити те що вважаєте за потрібне.
Червоноград наприклад, станція 4 колії і все, більше нічого, сенс її виокремлювати. У Вузлових і початкових знаходяться станції, де є багато парків, депо та інших споруд та структурних підприємств. Просто можливо назва розділу "Початкові та вузлові" не підходить. Треба буде пофіксити.
2. А про нього ніде немає жодного слова.
3. Я вже побачив що вони в межах станції, вікіпедія і інші доки такого не пишуть.
4. Я так включив їх, щоб вже не виокремлювати 700 метрів в окрему дільницю.
5. Передивлюсь пофіксю.
6. Пост 263 включений в станція Ужгород-ІІ згідно ТРА-4, Пункт МПРВ треба буде додати, про закриті пункти немаю інформації взагалі.
7. ЛВЧ-5 переведу в Ужгород, є таке. Платформа і пост різні речі.

LRT

Потрібна країна-сховище для записів БД, для яких немає країни прив'язки, щоб ці записи зберігалися там (за принципом РЖД) до накопичення мінімальної кількості для додавання окремої країни. Бо багато подібних записів прив'язано аби куди.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

путін - ... (ім'я ублюдка, яким нарекли його футбольні фанати):
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.