«Пост Ворскла» в оновленому старому форматі

Автор Xvost, 05 Липень 2024, 17:02:33

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Xvost

Восени 2020-го року, я вирішив, що технічно формат проекту не відповідає вимогам часу. Тому рішуче почав перебудовувати сайт на новий движок - WordPress. Планувалось, та й так і сталося, що найбільш цікаві матеріали будуть перенесені у вигляді окремих статей. Але час та вимоги, що з'явилися, розставили всі крапки над «ї».

Я помилився та поспішив!

Але - про все по-порядку.

Перше. Як виявилося, перенести все у новий формат неможливо. Багато чого цікавого опинялось по-за бортом. За час роботи на форумному движку сайт зібрав чимало корисного в публікаціях та дискусіях під ними.

Друге. Движок WordPress заточений більше під комерційне використання. Те, що у зв'язці SMF+TinyPortal є з "коробки", у WP не завжди реалізовано навіть за допомогою плагінів. Є або платні з обмеженим безкоштовним функціоналом, або потрібного плагіну, як правило, взагалі немає. До того ж WP вибагливий до серверних ресурсів. (Все це - моє особисте ІМХО).

Трете. З осені 2023 року ми з Володимиром Цокуром запустили українську залізничну фотогалерею - RailGalleryUa. Постало питання про форум підтримки. І тут кращого за старий формат Пост Ворскли з розділом для RailGalleryUa, бути не може.

Отже, враховуючи це все, я прийняв рішення повернути старий формат сайту. З оновленим движком, порталом та плагінами. В процесі повернення відбулися певні зміни, про які я розповім нижче.

Мовна політика. До 24.02.2022 я позиціонував сайт як ресурс для пострадянського простору, тому інтерфейс та матеріали були російськомовними. Зараз, з урахуванням нових реалій, подібна політика неприйнятна. Тому віднині мова інтерфейсу та дописів - виключно Українська. Разом з тим, прохання враховувати, що наявний на сайті масив публікацій, зроблений до 24.02.2022 р., є російськомовним.

Збереження публікацій. Всі публікації, зроблені нашими авторами на сайті в період його роботи на движку WordPress, перенесені на оновлений формат.

База користувачів. Пользователям из россии, которые поддерживают идеи рашизма, советую перейти по следующей ссылке: Видалити цей обліковий запис.

Всім, хто залишається з нами, раджу оновити свої профілі: аватари, підписи, тощо.

Технічні дрібниці для доопрацювання. Зараз в частині тем відсутні вкладення, це буде виправлено у найближчий час. Також можуть траплятися "биті", тобто некоректні, посилання. Повідомляйте нам за допомогою інтерфейсу скарг на дописи, ми виправимо.

Максим Козуб

Сергію, я бачу, що деякі учасники зареєструвалися навіть сьогодні, а посилання для реєстрації ніде не знайшов. Підкажіть, будь ласка, це я щось пропустив, чи як відбувається реєстрація на форумі?

Xvost


Максим Козуб

Цитата: Xvost від 22 Липень 2024, 19:49:33Вверху сторінки є кнопка «Реєстрація».
Сергію, дякую за допомогу. Розумію, що формально я просто не помітив тієї кнопки. Але скажу, що бліду стрічку з написами дрібним блідим шрифтом на самому вершечку сторінки _над_ яскравим синьо-жовтим банером і далеко від основного вікна форуму не помітити досить легко (і, гадаю, не тільки мені). Можливо, Ви колись вирішите перенести ці посилання в якесь більш помітне місце, або зробити їх яскравішими, або ще якось виділити. Розумієте, коли бачиш рамку форуму й у цій рамці дату і посилання "Непрочитані дописи", "Непрочитані теми", а вище — банер, то ще вище уже якось і не дивишся.

Xvost

Цитата: Максим Козуб від 30 Липень 2024, 14:59:59Можливо, Ви колись вирішите перенести ці посилання в якесь більш помітне місце, або зробити їх яскравішими, або ще якось виділити.
Це політика розробників движка SMF. Я навряд чи стану колупатись в цьому коді, враховуючи те, що Ви перший, хто не знайшов посилання на реєстрацію. Щось міняти - це фактично повністю змінювати шаблон головної сторінки. При виході оновлень движка прийдеться всі ці пляски з бубном повторювати, або писати модифікацію. Плюс стежити за внесенням змін в код розробниками. Висновок такий, що всі ті зусилля того не варті. В мене зараз інша задача є. Я роблю переклад доповнення до движка, яке додає функціонал баг-трекера. Куди Адміністрацією будуть збиратися завдання на майбутню модернізацію движка фотогалереї.

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Крим - це ... (чий Крим?):
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.