Питання та прохання до модераторів

Автор Xvost, 22 Червень 2024, 23:55:06

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Xvost


POMARANCH

Маю деякі питання стосовно індексу завантаження фотографій.  В розділі про дії з індексом завантаження сказано: "Прийняття одного фото як умовного додає 0.2 пункти до індексу завантаження, якщо значення індексу менше 40". Так от, у мене на сайті є 2 умовних фотографії, але за них мені не нарахували 0.4 пункти. Та й у мене значення індексу менше 40. Як це можна пояснити?

ВН Цокур

Бали нараховуються по факту прийняття фото і відповідно віднімаються по факту відхилення фото. Якщо умовне фото було прийняте давно, то тоді і були нараховані ті 0.2 бали. А за цей час, додавались і відхилялись фото, то наявність фото на рейтинг не впливає. Виключно факт публікації чи відхилення.

tech_noir

Доброго дня. У мене є фото 2ТЕ116у-0268 з Луганську, але в базі на сайті цієї машини немає. Чи можливо якось завантажити фото?

Xvost

tech_noir, в вашому меню користувача є пункт «Додати рухомий склад до БД». Як що профіля немає, то створюємо його. Оскільки 2ТЕ116У приписані до росії, то вибираємо «Россия - Российские Железные Дороги - Тепловозы». Після цього, навіть як що ваша правка БД ще не підтверджена редакторами, ви все одно можете прив'язати до неї фото при завантаженні. Так це працює.

baton

1. Чому в депо "Дільниця Дрогобич - Борислав(тупик)" немає роз'їзду 3 км?
2. Де лінія Скнилів - Рудно?(вона працює)
3. Чого в станції Львів є батарівський приймальний парк? Батарівка це ж парк станції Клепарів.
4. Не правильніше Пасажирський парк, ніж Вокзал?
Фотограф.
Ферроеквінолог.
Просто хороший хлопець :)

Швидка відповідь

Примітка: цей допис не показуватиметься доти, доки його не схвалить модератор.

Ім'я:
Електронна пошта:
Перевірка:
Будь ласка, залиште це поле порожнім:

Слава Україні!:
Сполучення клавіш: ALT+S — надіслати, ALT+P — перегляд



      Kramatorsk.INFO : Всі новини Краматорська і регіона

Copyright © 2006-2024, Сергій Долманов aka Xvost та автори матеріалів.
При використанні матеріалів посилання (гіперпосилання) на «Пост Ворсклу» обов'язкове.